Nezapomenutelná

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-825-5

Baronet (2014) 978-80-7384-825-5 344

Nezapomenutelná je název románu J. R. Ward, která proslula svými erotickými romány.

Hraběnka Grace je krásná a stále ještě mladá, ale tady její porce štěstí v životě končí. Sice se stará o vlastní nadaci, ale v lásce se jí nepodařilo vůbec nic. Mimo rozvodu, který se neskutečně vleče, musí řešit potíže s matkou a proto se stane, že si přitažlivého muže - svého osobního strážce - zpočátku příliš nevšímá. Ovšem, pro něj je Grace nezapomenutelná.

Záhadný a trochu drsný muž se začíná Grace vkrádat do snů a už si musí přiznat, že sexuální napětí mezi nimi by se dalo krájet. Do slibně se rozvíjející romance však přichází další problémy. Vypadá to, že si hraběnku Grace vyhlédl sériový vrah a právě ona bude jeho další obětí. Co na to její ostrý osobní strážce? (Založil/a: Eli.)

Nikolka001
  23. 4. 2014, 20:55
Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem knihu, která mě nadchne. Bohužel se tak stalo, ale pouze jen občas. Je to romantický příběh, který není nabitý ničím napínavým, ale pouze láskou a osobností. :)