Superimunita

Superimunita

Podtitul: Žádná očkování, žádné léky, žádné absence a vaše tělo bude nedobytná pevnost

Práh - 2014
ISBN: 978-80-7252-501-0

Práh (2014) 978-80-7252-501-0 328

Jak můžeme v dnešní době posílit svůj imunitní systém, abychom odolali chřipce, virózám a obrnili se proti rakovině? Odpověď na tuto otázku je již mnohým z nás dobře známá: klíčem je zdravá strava. Víte však, že to není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát? Ne každá strava nám přinese potřebný užitek a ne každé ovoce a zelenina na našem talíři jsou ta správná volba. Proč?

Lékař Joel Fuhrman nám jako přední specialista na prevenci a léčbu chronických onemocnění vysvětluje na základě nejnovějších vědeckých poznatků, jak se můžeme stát odolnými vůči nemocem pomocí nutritariánské stravy bohaté na křížatou zeleninu, barevné ovoce, houby, luštěniny a semínka. Správná kombinace těchto potravin, to je superstrava budující vaši superimunitu!

V knize SUPERIMUNITA také najdete:

• plusy a minusy prevence nachlazení a chřipky,
• nejnovější výsledky výzkumu rakoviny,
• prokázanou strategii, jak získat nastálo ideální váhu,
• seznam superpotravin pro superimunitu,
• dvoutýdenní jídelníček zdravé výživy,
• přes osmdesát pět chutných a snadných receptů. (Založil/a: Eli.)

Joel Fuhrman Joel Fuhrman

katheriin
  28. 2. 2014, 22:54
Průměrně chytneme obyčejné nachlazení, tak 2-4 krát do roka. Děti nachlazení chytnou zhruba šestkrát. Být nemocný, ale není přirozený stav, přirozené je být zdravý. Pokud přecházíme nemoci, tak to může dopadnout ještě hůře. O tom, jak posílit imunitu a být co nejméně nemocný, se dozvíte více v této knize.

Za posledních 70 let se přímo zvyšuje tempo růstu rakoviny. Stejně jako se zvyšuje množství rychlého občerstvení, množství zpracovaných potravin v jídle. Stejně tak se zvyšuje množství lidí, kteří jsou obézní, mají poruchy imunitního systému, alergie a autoimunitní nemoci. Mnoho lidí si hlídá váhu, ale málo si jich hlídá zdraví.