Můj soukromý nepřítel

Můj soukromý nepřítel Originální název: Cosmetique de l'ennemi

Motto - 2004
ISBN: 80-7246-217-2

Motto (2004) 80-7246-217-2 99

Obchodník Jérome August uvízne na letišti, neboť jeho letadlo má zpoždění. V té chvíli ho začne obtěžovat podivný muž, který si říká Textor Texel, a vypráví mu svůj životní příběh. Ten se však stále více proplétá s událostmi v Jéromově životě... Kdo je ten podivný muž a odkud Augusta tak dobře zná? A sešli se na letišti náhodně, nebo šlo o záměr? (Založil/a: al-ma)

tynuska37
  28. 5. 2012, 19:41
1. Výborně se čte, protože je z drtivé většiny založená na dialogu mezi dvěma postavami.
2. Čím narušenější hlavní hrdina, tím lepší!
3. K závěru nemám co dodat. Jednoznačně jedna z mých nejoblíbenějších knih.
Trina1
  16. 8. 2012, 9:30
Tak nevím, ale mě knížka nějak výrazně nezaujala. Má sice zajímavé rozuzlení, to ano, ale nekonečný rozhovor dvou postav mě po čtvrtce knížky přestával bavit. Ještě že je kniha tak útlá. Nicméně si ráda přečtu ještě nějakou jinou knížku, třeba mě tentokrát mile překvapí.
hanci.hp
  10. 10. 2015, 22:28
Je to už více, než 10 let, co jsem se k ní dostala poprvé a pořád mě ta kniha "drtí" víc a víc! Naprostá bomba, jedna z mých oblíbených knih.