Bez vodítka

Podtitul: Z tajností psího života

Paseka - 2014
ISBN: 978-80-7432-439-0

Paseka (2014) 978-80-7432-439-0 160

Když začal před více než rokem Rupert Fawcett kreslit své "psí vtipy" na Facebook, netušil, že bude mít brzy miliony fanoušků po celém světě. Kniha s podtitulem Tajný život psů s nadsázkou zobrazuje nejrůznější zlomyslné kousky, kterými čtyřnozí miláčci všech ras, velikostí i charakterů zkoušejí naši trpělivost. Zároveň Fawcett líčí naschvály, kterým nás čtyřnozí přátelé vystavují a které jsou součástí promyšlené strategie a rafinovaného povyražení příslušníků psí říše. Výsledek tohoto mistrovského pozorování autor nakonec zpracoval do této "dojemně pravdivé" knihy. (Založil/a: Eli.)

alča87
  13. 6. 2014, 18:18
Skvělá a velmi vtipná knížka, tedy spíše komiks, pro všechny majitele a milovníky psů. Je to strašně pravdivé, ale pokud si o nás psi opravdu něco myslí, bude to ještě horší, ale asi už ne tak vtipné. Autor skvěle vystihl dnešní soužití psa a člověka.
Barca9358
  13. 1. 2015, 20:00
Kniha skládající se z obrázků ze života psů. Některé kresby jsou vážně vtipné a pravdivé, některé méně, ale každý kdo má doma psisko se v knize najde :)