Miminko nebo manžel?

Miminko nebo manžel?

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-154-9

Noxi (2014) 978-80-8111-154-9 240

Ožehavé téma, o němž si nervózně špitají maminky i tatínkové v dětských hernách a na hřištích po celém světě. Ale takhle to nemusí zůstat napořád. Můžete provádět nejrůznější čáry máry s dětmi a přitom si dál užívat dospělácké techtle mechtle. Na sexu totiž opravdu záleží… a hodně. Partnery stmeluje a je zárukou toho, že se z milenců nestanou pouze spolubydlící nebo vychovatelé.
Tato zábavná a upřímná příručka pomůže rodičům uklidnit rozbouřené vody kolem dříve tabuizovaného tématu a naopak rozvířit stojaté vody tam, kam velké vlny patří – v ložnici. (Založil/a: Eli.)

Ian Kerner Ian Kerner

Heidi Raykeil Heidi Raykeil

Morsie
  28. 2. 2014, 14:18
Ne, vážně nemám dítě a vlastně nemám ani chlapa, k téhle knížce jsem se dostala obtížnější cestou. Moje švagrová čeká dítě a tak jsem se rozhodla věnovat jí nějakou užitečnou literaturu. No tohle mi padlo v knihkupectví do oka - líbí se mi ta obálka. Ale protože jsem zvědavá, knihu jsme prolistovala... a nakonec celou přečetla. Zajedno je poučná - a i když nechystám rodinu, neznamená to, že mě to nezajímá - a zadruhé je opravdu zábavná. Takže u mě má palec nahoru a já ji doporučuju všem, co potřebují trochu postrčit, aby na to zase hupli.