UFO jménem Amadeus

Poprvé vydáno celosvětově: 1990

Albatros - 2001
ISBN: 80-00-00929-3

Albatros (2001) 80-00-00929-3 116

Kamarádi Tina, Erik, Dominik a Patti tráví velikonoční prázdniny v Salcburku u Erikovy babičky. Hmm, řeknete si, to asi byla pěkná nuda. Ale ne, naopak. Naše čtveřice tu zažije taková dobrodružství, že jí často běhá mráz po zádech a tuhne krev v žilách. Jen si představte, jak by vám asi bylo, kdybyste uvízli potmě v strašidelné hrobce. A co takový záhadný létající objekt? Už jste někdy drželi ufo v ruce? A bylo to ufo? Erik s pomocí svých kamarádů přijde této záhadě na kloub. Ovšem těch záhad je v knížce víc, a tak stateční detektivové mají plné ruce (nebo spíš hlavy) práce. Po strastiplných hodinách pátrání a pozorování se jim nakonec podaří všechny záhady rozluštit. (Založil/a: Lulin13)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

vojtechadamcik
  25. 12. 2010, 21:03
Ano - 1.kniha série ČKvA vůbec. Bavil jsem se, děj dobrý, proto také 5 hvězd. Pěkné, ale chtělo by to trochu pomalejší spád - všechno je moc hr... a člověk to nestíhá pobrat.