O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu Originální název: Vom kleinen Maulwurf, der wissen wollte, wer ihm auf den Kopf gemacht hat

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0619-0

Argo (2012) 978-80-257-0619-0 22
Volvox Globator (2009) 978-80-7207-726-7 22

Dnes již kultovní knížka o tom, jak zvířátka „dělají“, vychází v nové podobě jako velká kniha s pohyblivými obrázky! Na rozkládacích dvoustranách si čtenářsám uvede do pohybu zvířátka i to, co padá z jejich zažívacího traktu. Toto vydání zaujme malé i velké čtenáře. (Založil/a: Lulin13)

Werner Holzwarth Werner Holzwarth
*??.??.1947

adevr
  13. 2. 2012, 23:09
Tak tahle útlá knížečka mě dostala, a věřím že se plno lidí nad jejím obsahem i pohoršilo...asi to byli ti jež nekakají...... :)
edulla
  2. 9. 2015, 19:58
Obsahuje spoiler spoiler Myslím, že takové knížky prostě taky mají své místo v regálu. Oddychové, s nadhledem, a nejlepší je prostě ta kadící koza :-D
Louicy
  4. 7. 2016, 1:17
Dostala jsem ji od mamči někdy na prvním stupni základní školy a přišlo mi to fakt k popukání. :D
Do teď ji mam někde doma, je mě teda mrzí, že se časem začne rozpadat.
mohk
  2. 3. 2016, 23:02
Obsahuje spoiler spoiler Užila jsem si hlavně zábavné obrázky - koneckonců na text moc prostoru potřeba nebylo, což nemyslím jako výtku. Nemůžu si však pomoct, ale přijde mi, jako když poselstvím knihy je "oko za oko...". Nicméně asi šlo opravdu jen o různé typy kakání:) Pro mě jednoduše oddechovka, která pobavila. A věřím, že děti by z ní byly nadšené ještě mnohem víc - určitě není moc knížek o "bobcích".