Pořád se dívá

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4317-7

Knižní klub (2014) 978-80-242-4317-7 416

Zbavuje pacienty nočních můr. Co si má ale počít s těmi svými? Na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny je doktorka Nadine Lavoie ve svém živlu. Ví, jak pomáhat lidem obnovit jejich rodiny a vztahy. Nijak zvlášť při tom však netouží přiblížit se vlastní minulosti: některé etapy jejího života působí jako černé díry. Poté co na klinice hospitalizují Heather Simeonovou po pokusu o sebevraždu, Nadine ochotně vyslechne pacientčin životní příběh – a zjistí, že se v mnohém podobá tomu jejímu. Děsivé vzpomínky na dětství jsou zpět. A nejen ony… Mrazivý psychothriller od autorky úspěšných románů Stále nezvěstná (2011) a Nikdy nevíš (2012). (Založil/a: dadlinka)

Chevy Stevens Chevy Stevens
*1973

Morsie
  9. 3. 2014, 12:43
Netradiční thriller z cvokhausu - kniha přesně dělaná pro mě. Autorku jsem sice neznala, ale slyšela jsem na ni pár příjemných ohlasů a především mě pak zaujal námět samotné knihy. Psychiatrička, co je sama na prášky? Koho by nebavilo číst o něčem takovém? No každopádně je to opravdu netradiční thriller, ze začátku si vlastně ani nejste jistí, jestli to tak docela thriller je. Ale znáte to, čím pomalejší předehra, tím grandióznější vyvrcholení (odpusťte mi tu metaforu) ;) Pro mě milé setkání a už teď se těším na další autorčiny knihy - zvlášť když vím, že jsou prý ještě lepší...