Počkám na tebe

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-826-2

Baronet (2014) 978-80-7384-826-2 368

Na něco se vyplatí si počkat…

Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala.
Něco se vyplatí prožít…

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá.
O něčem by se nikdy nemělo mlčet…

Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti?
Za něco se vyplatí bojovat… (Založil/a: dadlinka)

J. Lynn J. Lynn
*11.06.1980

Lucianna
  22. 9. 2014, 15:48
Příběh byl lehký, vtipný a dobře čtivý. Zajímavý příběh kde nechyběl humor, smutek a taky trošičku té erotiky. Řekla bych že bych neváhala kdybych měla navrhnou někomu tuto knihu aby si ji přečetl:-) ale každý má jiný názor na knihy.
Celupka
  4. 5. 2014, 16:49
Celou knížku mě vytáčely myšlenkové pochody hlavní hrdinky téměř až k nepříčetnosti... řekněte, která normální holka by ve skutečnosti při každé příležitosti od sebe odháněla pana dokonalého? Přesně tak, žádná!!! Čtyři hvězdy tomu dávám jen kvůli Camovi, ten byl celou dobu miloučký a opravdu povedeně napsaný.
Evelýny
  14. 6. 2014, 22:52
Označení kategorie dívčí román tento příběh rozhodně splňuje. Místy je i vtipně napsaný. Bohuže ničím originální a rozhodně na mě nepůsobil reálně. Pohádka pro odrostlejší dívky o jednom drsňákovi,který ale vlastně ani drsňákem nebyl, spíše velmi trpělivým, předčasně rozumově vyspělým princem z pohádky.
Nikolka001
  30. 4. 2014, 23:48
Skvělá kniha. Vtipná, zajímavá, zamilovaná. Mírně erotická, ale to se dá překousnout, protože příběh mě vážně dostal, nadchl a opravdu pobavil. :) Doporučuji! :)
Aspet
  15. 4. 2014, 19:33
Podle hodnocení, které tato kniha dostala, jsem se na ni opravdu těšila, ale již po pár stránkách jsem věděla, že to není "ono". Shrnula bych to jako oddechové čtení pro mladší dívky. Možná kdyby ten děj byl více propracovaný, tak dám lepší hodnocení.
Samie
  10. 9. 2014, 20:07
Kniha byla krásně napsaná a celkem i čtivá, ale musím říct že jsem čekala něco extra. Bohužel mě trošičku zklamala,ale ne zas tak moc, že bych jí odložila a zavrhla. To ne. Hodně jsem četla že autorčino druhé dílo Jako led je slabší než tohle. Podle mě to není pravda. Mě se její druhé dílo líbilo víc, bohužel. Proto dávám 4 hvězdičky. Je to pěkná oddechovka :-)
Zuzicekk
  11. 4. 2014, 16:41
Tato kniha mne velmi zaujala podle obsahu tak jsem po ní sáhla, a určitě jsem neprohloubila. Právě naopak! Kniha je strhující od začátku do konce a opravdu má co nabídnout... Všem ji vřele doporučuji