Tlučhořovic rodinka

Originální název: Tlučhořovic rodinka

XYZ - 2008
ISBN: 9788073880170

XYZ (2008) 9788073880170 298

Literární přepracování nekonečného rozhlasového seriálu dvojice herců Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse, který si svým specifickým humorem získal srdce mnoha posluchačů.
Seriál, původně nazvaný Rodinka, byl poprvé vysílán dnes již neexistujícím rádiem Golem v roce 1991. Jedná se o situační mikrokomedie, které jsou založeny na improvizaci autorské dvojice. Jsou jakousi sondou do duše českého národa po roce 1989. (Založil/a: orisi)

Jan Kašpar Jan Kašpar
*09.05.1950

orisi
  24. 2. 2014, 17:49
Nemám dočteno, jsem cca v půlce. Nerozumím nízkému hodnocení (DK). Tlučhořáci mě provázejí od doby kdy se začali vysílat na rádiu Golem. Ano lepší je slyšet, případně vidět na jevišti. Mám všechny knižní podoby seriálu + originální MC vydané Golemem. Zpátky ke knížce. Některé příběhy znám téměř slovo od slova. Některé jsou dobře změněné, propojené. Neočekával jsem že to bude skvěle sedět. Rozhodně se dobře bavím. Knižka mě dokázala na chvíli odnést od starostí.... . Od toho máme humor a Jirku s Oldou ;).