Jste nadějí církve I.

Poprvé vydáno celosvětově: 20013

Paulínky - 2013
ISBN: 978-80-7450-109-8

Paulínky (2013) 978-80-7450-109-8 343

Během svého pontifikátu prožil Benedikt XVI. celou řadu setkání s mladými lidmi. Bohatství jeho promluv se nyní dostává v ucelené podobě k českému čtenáři.
První díl mapuje průběh světových dnů mládeže a obsahuje studii P. Jana Balíka.
Druhý díl přináší výběr z jeho promluv pro mládež během apoštolských cest a několik stěžejních projevů o mládeži.
Čtenáři najdou na stránkách těchto knih velkou moudrost, inspiraci pro život a jistě se jich dotkne alespoň něco z toho, jak odvážně a inkulturovaně byl papež Ratzinger schopný oslovovat mladé lidi. (Založil/a: PiGiFr)

PiGiFr
  14. 5. 2014, 15:30
Promluvy papeže Benedikta XVI k mladým v průběhu osmi let celého jeho pontifikátu a vztahujícím se ke světovým dnům mládeže.
Velmi dobrá kniha. Ale i přesto jak velkou osobností byl tento papež, mi v knize jakoby něco chybí, ale neumím přesně popsat co. Možná je to překladem p. Glasera, možná je to charisma jeho osobnosti, které mi nebylo umožněno vidět živě a možná je to něco jiného. Každopádně ve výsledku krásných 75%