Alpský motorkářský průvodce 2010

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-904581-0-9

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-904581-0-9 188

Z reakcí na první vydání (2009) soudím, že by se nás, českých, moravských a slovenských motorkářů, mohlo na alpských silnicích potkávat více a více. Těžko asi někdy doženeme nebo překonáme početní stavy německých, rakouských, italských nebo třeba holandských obdobně "postižených" jedinců, mající oproti nám velký náskok. Navíc motorkáři "alpských" zemí logicky profitují z faktu, že mají ty nádherné kopce přímo pod nosem nebo za humny. Ale díky za každého kdo pochopí jak je ježdění po alpských silnicích bezpečné a příjemné, a přenese něco z této zkušenosti také na naše, sice zanedbané a neudržované (až na pár výjimek), ale hezkou krajinou kroutící se silnice.
Alpský motorkářský průvodce 2010 je obsáhlejší a lépe uspořádaný, pro snadnější orientaci a vyhledávání tras. Podstatně je také rozšířena nabídka ubytovacích možností ve všech popisovaných oblastech, ze které si snad každý vybere.
Všem milovníkům bezpečného a příjemného ježdění po horských silnicích přeji co nejvíce bezpečně naježděných kilometrů a maximum krásných zážitků.

Nakladatelství: Bateau Lavoir (Založil/a: Barabura)

Petr Fryč Petr Fryč