Poselství andělů

Poselství andělů

Podtitul: Jak v nebi, tak na zemi

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fontána - 2012
ISBN: 978-80-7336-694-0

Fontána (2012) 978-80-7336-694-0 296

Andělé jsou poslové Boží. Jsou našimi společníky, ochránci, utěšiteli a průvodci. Znají odpovědi na otázky, které nás zaměstnávají v každodenním životě. Známá překladatelka andělského jazyka Alexa Krielová sepsala čtyřsvazkové dílo, které bezpochyby patří k základním kamenům vědění o andělech. Díky jejímu přetlumočení k nám andělé mohou sami bezprostředně promlouvat. Zprostředkovávají nám přitom rozsáhlé informace o nebesích a jejich působení na náš každodenní život. Ukazují nám, jak s nimi můžeme navázat kontakt a jak se můžeme naučit jejich poselství přijímat. V první knize vás andělé podrobně zasvětí do tajemství andělských bytostí a jejich společenství. Předají vám mnoho cenných rad a naučí vás různá cvičení, s jejichž pomocí se naučíte lépe zvládat a překonávat krize a nástrahy každodenního života. (Založil/a: Laděnka Šušu)