JÁ + TY

JÁ + TY

Podtitul: Kdy už přijde partner? Porozumění, nebo sex?

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87413-34-0

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87413-34-0 172

Anotace
Každá žena čeká na svého prince z pohádky a čeká na splnění svých snů a přání. Ale nelze jen čekat, je třeba pro to něco i udělat. Jak si můžeme zhmotnit své sny, jak si můžeme uvědomit své chyby a napravit je, o tom všem se dočtete v této knize. Tato kniha vám nejen moudře, ale i s humorem nastíní všechny zbytečné boje. Vždyť ve skutečnosti vždy bojujeme v nitru jen sami s vlastními stíny. Kniha vychází jako druhá v pořadí trilogie JÁ + TY.
První kniha nese název JÁ + TY Osudový nebo duchovní partner, sex a peníze. Seznamuje nás s tím, jak sex a peníze jsou velké manipulační složky ve vztahu. Třetí kniha JÁ + TY Ztráta aneb jak se znovu spojit nám ukazuje, kde jsme ztratili svoji ženskost skrze sexualitu a jak se znovu nalézt ve své kráse. Každá kniha vás obohatí náhledem na partnerství výjimečným pohledem tak, jak už to u knih Zdenky Blechové bývá.

Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové (Založil/a: Rosie5)

cisty
  3. 7. 2014, 21:56
Četla jsem Osudového partnera, kniha mi připadala celkem zajímavá.
Ale při čtení JÁ + TY mi připadalo, že se příběhy, obraty, rady, slovní spojení atd. opakují.