Ostrov poslušnosti

Domino - 2014
ISBN: 978-80-7303-968-4

Domino (2014) 978-80-7303-968-4 208

Anotace

Natalie Bowenová má něco přes dvacet. Žije v Londýně, mnozí jí závidí, ale její osobní život je jedna velká katastrofa. Muži se nedokáží vyrovnat s její úspěšnou kariérou a Natalie se pomalu smiřuje s tím, že nikdy nenajde opravdové štěstí.

A pak se doslechne o luxusním víkendovém středisku zvaném Ostrov poslušnosti. Tam prý člověku ukážou rozkoše, jaké si ani nedokázal představit. Natalie se nejprve trochu lekne, ale brzy v ní převáží touha dozvědět se víc. Možná je to jedinečná příležitost, jak se konečně posunout z místa... A tak v sobě potlačí strach a přihlásí se.

Brzy po příjezdu se setká s okouzlujícím, i když poněkud rázným Simonem. Ten muž je zvyklý dostat vše, o co si řekne. A Natalie pochopí, že konečně potkala sobě rovného. (Založil/a: Rosie5)

#sex
Marina Anderson Marina Anderson

Adri-Anna
  15. 5. 2014, 19:49
Tenhle žánr už nemá čím zaujmout a tahle kniha obzvlášť. "Hrůza" hodnocení si zaslouží díky nulové ochraně :-D Podle mě návod na šíření pohlavních nemocí :-D :-)
svenny
  10. 10. 2015, 20:22
Musim dat aspon jednu hvezdicku, protoze to proste neni tak strasne, jako nektere jine exemplare tohoto zanru.
Pravda, pribeh je prostinky, az zadny, popisy spis jednoduse vulgarni, zadnou poetiku v tom nehledejte (ale ona by se tam asi ani nehodila). Je to proste takova porno novela. Ale na druhou stranu musim dat VELKE PLUS za absenci vety "udelej se pro me (bejby)".
Marselle
  24. 4. 2016, 17:54
Tuto knihu mohu jen doporučit, opravdu hodně erotiky od začátku až do konce. Kdo má takovéto knihy rád, nebude zklamán.
Lenka79
  18. 4. 2015, 10:43
Zklamání. Bez zajímavého příběhu. Poslední polovinu knihy jsem již jisté momenty přeskakovala (vše stále stejné), takže těch 10 procent (odhadem) příběhu jsem mírným tempem přečetla během pěti minut. Konec? Hrozný, stejně tak jako celý příběh. Postavy ploché, černobílé... Tak takovou knihu již nikdy. Nedoporučuji.
ajam
  26. 6. 2016, 10:53
V podstatě čistá pornografie - dějově plytké a předvídavé, ale pokud nehledáte nic oduševnělého a chcete něco hodně lechtivého tak rozhodně neurazí.
xlucka
  7. 3. 2014, 18:34
Jednoznačně nesouhlasím s tvrzením "Pokud jste četli Padesát odstínů a červenali jste se…, tak tuhle knihu raději ani neotvírejte."
Nenáročné na čtení, ale žádný zázrak.