Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Gang

76%
4 5
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Gang
Autor:
Originální název: The Life
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
Domino - 2014
ISBN: 978-80-7303-970-7
Počet stránek: 471
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Domino (2014) 978-80-7303-970-7 471

Můžete mít pocit, že vám svět leží u nohou. Než vás svět srazí na kolena.
Bratři Baileyovi jsou odhodláni udělat vše pro to, aby si jich svět vážil. Po dobrém, nebo po zlém. Na první pohled jsou jako voda a oheň: Petrovy uhlazené způsoby mistrně skrývají nelítostnou povahu, zatímco o Danielově slabosti pro násilí se vyprávějí legendy. Jeden od druhého se liší – ale společně jsou nepřekonatelní.
Od sedmdesátých let vládnou londýnskému East Endu, a když do služeb rodinného gangu vstoupí i synové, zdá se, že Baileyovy nemůže nic ohrozit. Zdání ovšem klame: když jste na vrcholu, vždycky vás někdo chce stáhnout dolů. Vždyť v tomhle byznysu se točí příliš velké peníze...
Konkurenční klany však nejsou jediným problémem Baileyových. Další potíž pro ně představuje Danielova jediná dcera Tania. Vyrůstala v blažené nevědomosti o povaze rodinného podnikání, ale pak je náhle konfrontována s drsnou skutečností. A právě v té chvíli učiní rozhodnutí, které ovlivní celý její příští život. (Založil/a: Laponka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

estrellita
60% 60% 60% 60% 60%
  28. 9. 2016, 21:56
Zatím nejslabší, co jsem od Martiny četla..Mám ráda její čtivý styl psaní, ale v této knize mi připadá, že už se opakuje a nic moc nového pro čtenáře knížka nepřináší...
Ramirez85
60% 60% 60% 60% 60%
  16. 9. 2015, 19:26
Martina Cole sice píše o britském undergroundu, ale píše jím způsobem, jako kdyby její cílový čtenáři (mno spíše čtenářky) byli konzumenti magazínů typu Cosmopolitan apod., prostě je to asi tak drsné, jako čeští gangsta rappeři, týpci, co neumí zabít ani čas... Takže nechci generalizovat, ale příště romány o podsvětí asi už jedině od autorů, nikoliv od autorek. Nadruhou stranu se musí Martině nechat, že píše jednak čtivě a jednak přehledně, což je velkej plus vzhledem k tomu, že je tu asi dvěstě hlavních a třitisíce vedlejších postav. Ale zkrátka jsem všechno to fuckování a násilí moc nežral.