Šťastná máma

Šťastná máma

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-165-5

Noxi (2014) 978-80-8111-165-5 144

Autorka, matka pěti dětí, v knize prozrazuje 10 překvapivě jednoduchých tajemství jak se stát šťastnou mámou. Tento revoluční a vtipný pohled na rodičovství je přínosný jak pro dítě, tak pro rodiče. V knize najdete spoustu užitečných rad, nezbytných ve chvílích, kdy už nevíte kudy kam. (Založil/a: Laponka)

Morsie
  22. 3. 2014, 16:18
Zase jsem se pustila do knížky o rodičovství. Už si normálně připadám jako magor. Děti nemám, děti nechci a pořád si o tom čtu. Jenže ono je pravda, že některé tyhle knížky stojí za to. Za jednou jsou zábavné a za druhé mnoho rad, poučení a tipů se dá v životě využít ve více situacích, než jen v rodičovství. Nehledě na to, že se pak cítím jako guru, když radím svojí švagrové. Každopádně Šťastná máma je vtipná i užitečná. A V jednom má neskutečnou pravdu. To, že se stane člověk rodičem, ještě neznamená, že si nemůže užívat života. Inu, má máti je toho důkazem :)