Človíček Tom

Človíček Tom

Motto - 2014
ISBN: 9788072467426

Motto (2014) 9788072467426 168

Tomovi je jedenáct, Bydlí v karavanu a je většinu času sám. Jeho matka Joss je velmi mladá, chce se bavit a často odjíždí s momentálním přítelem na cesty. Tom se tedy musí o sebe postarat. Jídlo shání v okolních zahradách a dává pozor, aby ho při tom nechytili. Často sní... Sní o rodině, o tátovi, o štěstí… Jednoho dne se mu do života připlete třiadevadesátileté Madeleine. Toto setkání spustí sled událostí, které mu nakonec splní jeho sen a přinesou radost a štěstí i Joss a Madeleine. (Založil/a: Laponka)

Daniel_852
  8. 10. 2016, 9:02
Kniha podle mého gusta! Je to smutné a velmi odpočinkové, nepřemýšlí se nad tím. Klasická beletrie...
marcellia
  24. 8. 2016, 21:08
Hrozně hezká knížka,která mě potěšila,vykouzlila mi úsměv na tváři,prostě pohodovka s podařeným koncem:-)
Ivuska88
  24. 7. 2016, 10:42
Krásný, nepřikrášlený o to víc pravdivý příběh ze života, který se čte lehce a úplně sám. Tom je strašně úžasný a hodný klouček. Mě si získal tím jak se staral o nemocnou starou paní, stará zvířata a často i o svou maminku na to že je mu jen 11 let má u mě velký obdiv co vše sám zvládl. Často to neměl vůbec lehké a dost často si musel sám pomoc. Naštěstí nakonec získal vše o čem snil.

Všem vřele doporučuji přečíst si příběh o nelehkém životě lidí, které se nevzdávali a šli si za svým … a nakonec našli šťastný život, lásku, rodinu , domov a bezpečí….