Splňte si svůj sen

Splňte si svůj sen

Podtitul: Osm kroků, jak úspěšně dosáhnout osobního cíle

Originální název: Splňte si svůj sen
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Eminent - 2014
ISBN: 978-80-7281-472-5

Eminent (2014) 978-80-7281-472-5 128

Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Těšit se na to, co přijde, a radovat se z toho, co bylo. To všechno se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život do vlastních rukou a poplujeme cestou svých dětských snů. Že se staneme admirálem na vlastní lodi. Tato kniha nabízí osm kroků, jak úspěšně dosáhnout svého cíle. Vznikala v rámci projektu Pomáháme plnit sny, který je zaměřený na ženy a mladé umělce. Během něj je možné žádat o pomoc se začínajícím tvořivým podnikáním vedoucím k rozvoji osobnosti autora, se zviditelněním svého díla nebo s hledáním cesty pro realizaci životních snů. Publikací o tom, jak uskutečnit svoje plány, být úspěšný a jak třeba méně pracovat za hodně peněz, existuje řada. Většina z nich ovšem pochází z jiného kulturního prostředí a kontinentů. Některé rady proto nelze uplatnit zcela a mnohé dokonce vůbec, protože žijeme v odlišných ekonomických i mentálních podmínkách a naší přirozenosti je vlastní něco jiného. Z toho důvodu se autorka rozhodla napsat knihu, která vychází z obecně platných principů, ale zároveň vyjadřuje specifika naší kultury a povahy. Využila pro ni výsledky a zkušenosti svého projektu a odpovědi lidí, jimž se podařilo být v našem prostředí úspěšní. „Ráda bych tak zprostředkovala všem lidem co nejjednodušší návod, jak vzít život do vlastních rukou, a dodala jim odvahu k tomuto odvážnému kroku. „Věřím, že šťastní a spokojení lidé tvoří skutečně šťastnou a spokojenou společnost.“ (Založil/a: Laponka)