Zakázaná přitažlivost

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2049-5

Fragment (2014) 978-80-253-2049-5 304

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout:.buď se vrátí domů nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec.
Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost? (Založil/a: Laponka)

Lucianna
  1. 11. 2014, 1:39
Asi bych půl hvězdičky ubrala kdyby se to dalo, protože konec se mi zdál... Takový moc rychlí. Když jsem začínala číst tenhle díl bohužel jsem si neuvědomila, že je to 3. díl. Jediné co mi na této knize vadilo bylo že jsem uhodla kdo to byl.(zase)
Líbí se mi jak píše Kateřina Petrusová, i když moc nemusím české knihy. Nádherně se to čte, strhne vás to do děje, zasmějete se a další pocity, které bych tady mohla psát do nekonečná. Určitě bych doporučila jsi přečíst všechny knihy od Kateřiny Petrusové a vůbec bych nelitovala. Autorka jsi mě lehce získala jak svým stylem psaním, jednoduchosti, příběhy ale také psychikou hlavních hrdinu. Setkala jsem se s naivníma dvacítkama tak i s inteligentníma. Líbil se mi jak Henry, Robert tak Mike. Vedlejší postavy byly taky takové sympatické a na mafiány to byly super 'týpci' :-)
Lucy Sisk
  4. 8. 2014, 18:17
Není tomu tak dávno, co jsem se pídila po internetu a hledala odbornou knihu od Matějíčka za rozumnou cenu, když v reklamním okénku vyběhla nabídka knihkupectví bux.cz. Samozřejmě jsem se hned podívala na jarní přírůstky. A tak jsem se z odborné literatury dostala na zcela opačnou stranu. Jednou z knih za "výhodnou" cenu byla i tato kniha Zakázaná přitažlivost od Kateřiny Petrusové.

O samotné autorce jsem toho moc nezjistila, takové ty živototpisné bláboly a podobně, stačilo, že jsem četla mezi řádky. A opravdu mě pobavila. Musela jsem se dokonce krotit, abych se pořád neusmívala jako idiot a nerozesmála se. Spolucestující ve vlaku si nemuseli myslet, že začínající horko mi leze na mozek.

Zakázaná přitažlivost je třetím dílem z knižní série Bavettovi (1. kniha - Nebezpečná láska, 2. kniha - Nepřítel mého nepřítele). Kniha je napsána ze dvou pohledů. První pohled je z pozice ženské představitelky hlavní role Emily a druhý pohled je mužský představitel Henry. Začátek působí velmi věrohodně, a tak je tomu až dokonce. Jestli bych tam našla chyby? Ano i ne. Rozhodně jsem byla po přečtení příjemně překvapena, a záporné či nežádoucí a neuvěřitelné efekty to nemělo.
Evelýny
  12. 4. 2014, 10:44
Zápletka v knize naivní a ještě k tomu úplně stejná jako u předchozího dílu - drsný mafián, kterého změní blondýna.Tři hvězdičky jsem dala proto, že kniha je opět čtivě napsaná, ale stokrát nic umořilo i osla. Ke konci knihy jsem měla pocit, že záměrem autorky je spíš napsat parodii. Rozhodně bych knihu nezařadila do žánru napětí - detektivní.Opravdu ŠKODA!
RenataHopsinka
  4. 2. 2015, 18:42
Opět skvělá kniha od této autorky. Kniha je romantická, ale má i detektivní zápletku. Emily, která je hlídaná Henrym, někdo poslal vepřové srdce a napíše vukaz na zeď. Kniha stojí za přečtení,
silvaren
  5. 6. 2014, 9:53
I když příběh byl o trošinku slabší než předchozí díly, výborně jsem se bavila. Kačka prostě umí a její styl zbožňuju.
Aspet
  24. 5. 2014, 8:08
Třetí díl byl rozhodně nejslabší. Ale nedokázala bych ho nečíst po těch dvou předchozích dílech :-) Nicméně styl psaní autorky se mi velice líbí a doufám, že budu mít šanci si přečíst nějakou další knihu, kterou napíše.
schialli
  12. 10. 2015, 17:51
Buď jsem se touhle autorkou přesytila, když jsem po dvouch předchozích Bavettovic, co mě dost bavili (Robert asi víc než Mike) šla hned na třetí (ono to "dobrého pomálu" má možná nějaký opodstatnění...), anebo se mi to nezdálo a fakt to bylo nějak tak víc plný klišé a vyčerpaný inspirace. Každopádně je asi potřeba střídat žánry a dát si mezi tou limonádou taky nějaký maso.
petřííík
  30. 10. 2014, 13:27
Knížka se četla dobře jen ten děj často pokulhával takovej neucelenej a roztěkanej klidně to mohla natáhnout a nebo něco ubrat a to v několika pár dnech. Na doporučení zkusím předešlé díly.
locin
  12. 10. 2016, 13:50
Pokračování Bavettových super. Děj s neustálými zvraty a nečekanými událostmi, nenechal člověka na pochybách, že tohle je opět jedno z povedených děl. Příběh vtáhl a nepustil.
Co mam nejraději na knihách od Kateřiny Petrusové a zrovna u této knihy je to ukázkový případ, jde rovnou k věci. Neni tam žádný sáhodlouhý úvod ve kterém se člověk ztrácí a hlavně ve většině případech je nezáživný. Zrovna u tohoto díla se příběh rozjíždí už na úvodu a jede až do konce. Moc se mi kniha líbila už se těším na další knihu od této spisovatelky. :o)
Dzinka
  30. 3. 2014, 0:13
Podle mě byly předchozí knihy z této série mnohem lepší, měly větší náboj. I u této knihy jsem se bavila, ale.....