Éterické tělo

Éterické tělo

Eugenika - 2014
ISBN: 978-80-8100-366-0

Eugenika (2014) 978-80-8100-366-0 209 Překlad: Anna Janovská

Éterické tělo je součástí bioenergetiky člověka a vytváří most mezi hrubou hmotou a energetickými vibracemi. Jemnohmotný (duchovní) svět není od našeho známého reálného světa oddělený; prolíná se s naším hrubohmotným světem a oba se navzájem s různou intenzitou ovlivňují. Éterický svět, to je především neustálé proudění energie, neustálé změny a očišťování. Je třeba věřit svým jemnohmotným tělům až do okamžiku, kdy si uvědomíme, že se stále jedná o hmotu: sice na vyšší vibrační úrovni, ale stále je to hmota a skutečné Já je skryto někde za ní... Slovenská autorka ve svém textu předkládá unikátní a komplexní soubor poznatků, tipů i cvičení, jež jsou všechny ověřené praxí. Její práce zahrnuje kromě jiného tato témata: vznik a zánik éterického těla, proudění éterické energie, propojení éterického těla a hrubohmotných orgánů, vliv hormonů na éterické tělo, dobíjení a odběr energie, uchovávání vzpomínek a traumat v éterické paměti, uchovávání informací z minulého života, interakce éterického těla s okolním prostorem, čakry, vnímání éterického pole smysly, jasnozřivost, relaxace, meditace, ochrana před energetickými vlivy, čtení aury, programování éterického těla, přenos energie a informací. (Založil/a: Barabura)