Tygrův osud

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-436-1

CooBoo (2014) 978-80-7447-436-1 432

Kelsey a její tygři splnili už tři úkoly bohyně Durgy a zbývá jim naplnit jen poslední, závěrečné proroctví, aby konečně zlomili kletbu. Jejich další pouť vede na Andamanské ostrovy, kde mají získat poslední Duržin dar – ohnivý bič – a s ním pak cestovat napříč časem, aby se pokusili porazit Lokeše, který je teď silnější a mocnější než kdy dřív. Na cestě je čeká spousta nebezpečí, bolestivých ztrát, ale také rozhodnutí, která mohou zásadně ovlivnit nejen splnění jejich úkolu, ale také osud každého z nich… (Založil/a: Celupka)

Colleen Houck Colleen Houck
*1969

RenataHopsinka
  26. 9. 2016, 20:11
Opět úžasná kniha z této série. Jen mě mrzí jak to dopadlo s panem Kadamem. Škoda Kišana, myslela jsem si, že konečně bude šťastný s nějakou holkou, a proto mě jeho osud trošku mrzí.
Janice001
  5. 11. 2014, 21:49
Dočetla jsem knihu s myšlenkou: COŽE? TO JE JAKO KONEC? Nemohla jsem přestat brečet... Stále mi přijde konec neuzavřený, i když to dopadlo vlastně dobře. Když jsem zjistila, že bude další díl, málem jsem se podělala radostí. Těším se, až se dozvím, jak to bylo s Renem a Kišanem na začátku. Opravdu doporučuji si serii přečíst. Ten kdo miluje romantiku, tygry a fantasy, se má na co těšit.
Evča Běhálková
  27. 9. 2014, 9:30
Panečku, to byl mazec! Mám celý život nad čím přemýšlet, tato knížka mě nikdy neomrzí. Miluju všechny ty chvilky s Renem, jak neustále čeká na Kelsey. Ale co už, konec se mi velmi líbil. Jako fanynka Rena jsem byla velmi potěšena :) Těším se na "nultý" díl, který už byl vydán v angličtině, ve kterém bude autorka psát o životě Rena a Kišana před jejich prokletím. Prý má vyjít i poslední díl, moc se těším! Nesmím zapomenout, že jsem v mnoha pasážích brečela - to se mi většinou nestává, jenže tito tygříci se mi tak moc dostali pod kůži, že závidím Kelsey, že s nimi má tu čest. Ach jo! Někdy bych to chtěla zažít..
LucieTejchmanová
  23. 3. 2016, 16:02
Boží, boží boží! Prostě nádhera. Když jsem byla v polovině knihy, říkala jsem si, že to je fakt polovina. Toto byla moje první kniha, kterou jsem přečetla za 1. den! To je fakt MAZEC!
Ale celou knihu jsem obrečela. Konec knihy byl napínavý a dost zdrcující.
Někde jsem slyšela, že by měl být i pátý díl?! Což by bylo super! :)
Rozhodně není co vytknout, doporučuji! :)