Ilegální vztahy

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Labyrint - 2008
ISBN: 978-80-85935-90-5

Labyrint (2008) 978-80-85935-90-5 181

Jsme generace odsouzená k frustraci z nekonečného množství možností. Naše rodiče drtilo, že se směli posunovat pouze jako vagónky na neperspektivní tovární vlečce. Naši generaci paradoxně deprimuje, že nás žádné koleje nesvírají a že si můžeme jezdit off-road, kdekoliv se nám zlíbí. Oni marně hledali smysl života v uspěchaných manželstvích, my ho lovíme na googlu. Životní rytmus opustil uzavřený kruh zemědělské jistoty jaro-léto-podzim-zima, svištíme na nekonečném tobogánu příležitostí. Vyhraje ten, kdo umře bohatší. (Založil/a: Toffife)

Jan Malinda Jan Malinda
*29.09.1982

dejw
  14. 5. 2016, 20:48
Zajímavá knížka, svěží, vtipná, nenásilně nutí k zamyšlení nad vztahovými a rodinnými problémy. Na začátku jsem předpokládal, že vyprávěč utíká do Států kvůli nedorozumění s H., pak jsem měl pocit, že mezi řádky číší láska k staršímu bratrovi a snad pokus o jeho záchranu a usmíření s matkou. Doporučuji.