Na orlích křídlech

Na orlích křídlech Originální název: Na orlích křídlech

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03468-3

Albatros (2014) 978-80-00-03468-3 112

Tomáš a jeho kamarádi zbožňují landkiting, jízdu na prkně za tažným drakem. S kamarády si říkají Bratrstvo orlích křídel, snad jako by tušili, že je jejich záliba přivede na stopu pašeráků vzácného ptactva. Začíná dobrodružný příběh plný záhad a napětí, ale taky otázek. Rukopis knihy zvítězil v literární soutěži nakladatelství Albatros o nejlepší původní dobrodružný příběh pro děti v roce 2013. (Založil/a: alča87)

masiova.katerina
  3. 12. 2015, 15:37
Na orlích křídlech
Napsala Ilona Fišerová
Ilustroval Petr Morkes
Tato kniha je o chlapci jménem Tomáš, a o partě jeho kamarádů. Jejich partu pojmenovali Bratrstvo orlích křídel, protože zbožňují landkiting, jízdu na prkně za tažným drakem.Tomáš žije jenomsáms tatínkem, protože jim maminka umřela. Kniha je velmi napínavá a dobrodružná, tyto žánry jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Kniha se líbila ještě proto, protože mám ráda ilustrace a v této knize jsou moc hezké. V knize se taky objevují orli, a to je proč je to jedna z mých oblíbených knížek.
Knize bych dala 5 hvězdiček.