Miláčku, netrap mě ...

Miláčku, netrap mě ...
Originální název: Conseils aux couples qui s’aiment-- ou qui peinent
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Karmelitánské nakladatelství - 2010
ISBN: 978-80-7195-322-7

Karmelitánské nakladatelství (2010) 978-80-7195-322-7 142

Manželská láska se týká celého člověka a každého dne. Proto je třeba uvažovat o všech aspektech života. Například o komunikaci jako zdroji informací z denního života, o fantazii jako zdroji podnětů pro potřebné změny, ke kterým v průběhu času dochází. Autor využívá své mnohaleté zkušenosti, které získal jako pracovník manželské poradny a nabízí čtenářům odpovědi na jejich otázky, náměty k zamyšlení, nápady a rady pro každodenní manželský život: Oživovat plamen lásky každý den, překonávat krize malé i velké. Komunikovat, abychom měli potřebné informace, a snít, abychom uměli udělat potřebné změny. Chtěl Bůh, abychom spolu žili právě my dva? Co bude, až budeme staří? Text je napsán stručně, srozumitelně, se smyslem pro realitu, ale i s humorem.
Denis Sonet je knězem diecéze Troyes ve Francii. Léta se věnuje poradenství a duchovnímu doprovázení manželských párů a pro své zkušenosti a komunikační schopnosti se stal rovněž vyhledávaným řečníkem pro různé konference. Je stálým dopisovatelem časopisu Famille Chrétienne (Křesťanská rodina) a autorem řady úspěšných titulů, určených manželským párům a rodinám. (Založil/a: alča87)

#vztahy
Denis Sonet Denis Sonet