Koho to mám pod peřinou?

Koho to mám pod peřinou?

Rybka Publishers - 2007
ISBN: 978-80-87067-05-0

Rybka Publishers (2007) 978-80-87067-05-0 244

A je to tady! Právě jste potkala muže svých snů, vznášíte se na růžovém obláčku a hoříte touhou po cestě do Benátek, svatebních šatech a společném účtu. Nebo nespěcháte hned do vdavek, ale jste rozhodnuta udržet si svůj nový objev co nejdéle. Ale víte opravdu, co děláte Podařilo se vám dostat do postele chlapa a za to si zasloužíte obdiv. Jestlipak ale skutečně víte, koho pod peřinou vlastně máte?
Vždyť pouhé tři minuty extáze a minuta nepozornosti stačí k tomu, abyste se ocitla po boku hulváta a barona Prášila v jedné osobě, narcisa s problémy sexuálního rázu nebo bacilofobní ho neurotického záletníka. Láska je slepá a tak se klidně může stát, že svým drahým ro dičům brzy představíte ožralu, který se věčně švorc potácí z jedné swingers party na druhou.
Proberte se, dokud je čas, a přečtěte si tohoto průvodce. Najdete v něm tu nejlepší radu, jak s jistotou poznat muže, který se k vám nejlépe hodí (Romantika, Erose nebo třebas Aladina) a kterého si za žádnou cenu nesmíte nechat proklouznout mezi prsty. Svého vyvoleného jistě najdete v jednom z těchto 60 mužských typů a budete tak moci objektivně posoudit, zda má váš vztah nějakou budoucnost.
Kromě toho se můžete s rodinou či kamarádkami bavit rozborem mužů ve svém okolí a zjistit, kým je ve skutečnosti váš bývalý, váš šéf nebo sestřin šamstr.
Četba této knihy se doporučuje jako činnost nadmíru poučná. (Založil/a: dadlinka)

Rosine Bramly Rosine Bramly

Annick Lanoë Annick Lanoë

Veru.K
  5. 4. 2014, 18:33
Čtivé, občas i úsměvné. Ale myslím si, že je mnohem více typů mužů, i když ty hlavní jsou tu vylíčeny bravurně a s vtipem :)