Jsem nesmělá, ale léčím se

Jsem nesmělá, ale léčím se

Podtitul: Průvodce seznamováním pro chytré slečny a dámy

Rybka Publishers - 2009
ISBN: 978-80-87067-93-2

Rybka Publishers (2009) 978-80-87067-93-2 280

Toužíte najít partnera podle svých představ? Chtěla byste mít někoho vedle sebe, radovat se ze života a být šťastná? Lámete si trochu hlavu s tím, jak na to?
Knížka Jsem nesmělá, ale léčím se přitažlivou formou vysvětluje vše, co potřebujete vědět o seznamování a partnerských vztazích vůbec.
Tato kniha je určena pro ženy, které mají chuť ve svém životě něco změnit.
Svůj život si z velké části vybíráme sami, buď ho otevřeme světu a lásce, nebo ne. Zbavte se myšlenky, že je třeba čekat. Je tolik žen, které čekají a čekají… Čekají na co? Čekání není život. Život je krátký. A tak hledejte spolu s autorkami této knihy odpověď na otázku, co vám brání v navazování a udržování vztahů, po jakých toužíte.
Máte vše, co žena potřebuje, aby byla přitažlivá, našla si známost a třebas i vybudovala trvalý vztah? Znáte dobře své přednosti i vady?
Víte, jak muže zaujmout?
Kladete si občas otázku, zda byste měla udělat ten první krok vy, nebo byste spíš měla čekat, až se odhodlá on?
Víte, nač muži pozitivně reagují a co je naopak odrazuje?
Chcete se naučit překonat strach a nejistotu, která vás brzdí?
Připadáte si někdy ošklivá a chcete se schovat před světem?
Paralyzuje vás strach z toho, co si o vás někdo bude myslet?
Připadáte si často „úplně nemožná“? Nemáte dostatek sebevědomí?
Víte, jakým chováním si nezadaní ztěžují seznamování?
Dokážete odhadnout chování budoucího partnera?
Kniha Jsem nesmělá, ale léčím se je nepostradatelným průvodcem na cestě milostným životem.
Poradkyně pro mezilidské vztahy Rosine Bramlyová je autorkou knih Bébé dans les Etoiles (Dítě ve hvězdách) a Mais pourquoi tu veux déja` quitter ta m`ere? (Proč už chceš odejít od své matky?). Společně s Annick Lanoëovou napsala publikaci Koho to mám pod peřinou?, která vyšla i v češtině.
Režisérka, scénáristka a filmová producent­ka Annick Lanoëová natočila mimo jiné filmy Les Nanas a Les Mamies. (Založil/a: dadlinka)

Rosine Bramly Rosine Bramly

Annick Lanoë Annick Lanoë