Divoženka

Divoženka Originální název: The Wild Child

Ikar - 2006
ISBN: 80-249-0727-5

Ikar (2006) 80-249-0727-5 352

Lord Maxwell požádá svého bratra-dvojče Dominika, zda by se za něj nemohl pár týdnů vydávat a dvořit se lady Meriel Grahameové. Má totiž v úmyslu vzít si tu osiřelou bohatou dědičku za manželku, ale právě si potřebuje vyřídit naléhavější záležitost. Meriel od návratu z Indie, kde za tragických okolností zemřeli její rodiče, žije ve vlastním světě, zajímá se jen o přírodu a lidé jsou jí lhostejní – dokud se neseznámí s přitažlivým Dominikem Renbournem. Toho by ani ve snu nenapadlo, že ho svérázná, mlčenlivá Meriel natolik uchvátí. Smysl pro povinnost mu velí držet se od bratrovy nevěsty dál, ale Merielin nezkrotný duch je mocnější a Dominik mu jen stěží odolává… (Založil/a: Marie.v)

Margot
  15. 7. 2011, 8:34
knížka naprosto úžasná, přečetla jsem ji jedním dechem. rozhodně nebyla zbytečně přeslazená, takže pro ty, které si rády přečtou něco romantického, ale nesnáší klišé je přijatelná :-) takže doporučuji :-)