Sanctum

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Mladá fronta - 2004
ISBN: 80-204-1021-X

Mladá fronta (2004) 80-204-1021-X 333

Psychologické drama muže, jehož manželka byla obviněna a odsouzena za brutální vraždu. Odmítá se s rozsudkem a zničenou budoucností rodiny smířit a pokouší se nalézt důkazy, na jejichž základě by bylo možné podat odvolání. Přestože se v prvním období pohybuje ve zmateném bludném kruhu, postupně objevuje nové a nečekané souvislosti. Je však otázkou, jestli s nimi bude schopen vhodně naložit. (Založil/a: dreadlock)

illy
  13. 10. 2014, 20:46
Korunní princezna anglické detektivky? Leda h+vno... Tři výtky: absolutně nelogické nesmysly (policie ani neprohledá byt podezřelé z vraždy, natož aby jí zabavila důkazy), některá fakta opakovaná třeba i třikrát a hlavně: hlavní hrdina je ale TOTÁLNÍ IDIOT!!!! Nevěřil jsem že čtu vážnou detektivku a chvílemi si připadal jak v Tajném deníku A. Molea, nebo hůř - Mládí v hajzlu. Tam tahle kniha taky patří. Tím jsem s princeznou skončil a doufám že ji znásilní drak. Nazdar!