Originální název: S devatenáctkou do Bernu

Profil - 1976
ISBN: 978-80-904925-0-9

Profil (1976) 978-80-904925-0-9 276

Od trenérova povelu "Kruml na led" vede dlouhá Ivanova cesta od klubovního otloukánka až po jeho cestu na dorostenecké mistrovství světa v Bernu. (Založil/a: salome)

Pim
  6. 9. 2013, 12:12
Hodnotím plným počtem, tak jak mne zaujalo v dětství. Možnost podívat se do sportovního světa byla zajímavá a pro mne netradiční.
TeoCZE
  21. 12. 2011, 17:25
Asi nejlepší kniha pro mladé kluky. Hokej mám ráda a slyšela jsem na ní samou chválu, tak jsem jí sice opožděně, ale přeci přečetla. V mladším věku by mě možná zaujala a kdybych byla navíc kluk, tak možná bych i začala s hokejem :-D Takže asi nejlepší dárek pro mladé kluky, kteří mají rádi hokej. Čte se lehce, je to zajímavé a záživné.
ZannDeRoo
  12. 12. 2015, 10:59
S touto knihou jsem vyrůstal a přečetl jí nesčetněkrát. Četl jsem ve stejné době i jiné Manovi khiny, ale tato mne zaujala nejvíce. Plný počet si určitě zaslouží.
Mijamoto
  26. 5. 2013, 16:44
TeoCZE má naprostou pravdu! Kniha se čte velmi dobře, hned čtenáře vtáhne do děje a kdo má i trošku fantazie, musí si připadat jako hlavní hrdina knihy. A hlavně, by to měla být povinná četba pro hokejisty, že kdo chce vyhrát, musí mít natrénováno více, než ostatní a musí mít velké srdce a v něm kus hrdosti.