Sexuologie pro urology a gynekology

Sexuologie pro urology a gynekology Originální název: Sexuologie pro urology a gynekology

Maxdorf - 2012
ISBN: 978-80-7345-291-9

Maxdorf (2012) 978-80-7345-291-9 438

Publikace několika našich významných odborníků z oblasti sexuologie, urologie a gynekologie vychází z mnohaleté sexuologické, urologické a gynekologické praxe. Kniha je koncipována jako příručka sexuologie určená především urologům a gynekologům, vhodná však je rovněž pro lékaře dalších odborností, kteří se s problematikou sexuality a jejích poruch setkávají. Informace jsou zpracovány moderním způsobem, se zaměřením na každodenní lékařskou praxi. Kromě problematiky sexuálních dysfunkcí mužů i žen, parafi lií, homosexuality či širokého spektra psychologických aspektů, pojednává tato na našem trhu jedinečná publikace i o méně obvyklých tématech. K těm patří např. fyzioterapie v sexuologii, erotické pomůcky a lubrikační gely, sexuální praktiky a jejich rizika atd. Jde o témata přirozeně tabuizovaná, je však důležité, aby lékaři i v těchto oblastech dokázali svým pacientům poskytnout fundovanou a odborně podloženou radu i adekvátní terapii. (Založil/a: Jamesová)