Čekání na zázrak

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2027-3

Fragment (2014) 978-80-253-2027-3 240

Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily "Ally" Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will – na kterém jí záleží víc, než by chtěla – si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit... (Založil/a: alča87)

Stacey Kade Stacey Kade

Nikolka001
  18. 6. 2014, 20:42
Skvělé zakončení série. :) Celou sérii jsem si užila a přečetla s chutí. Nic náročného, ale je to velice čtivé. :)
Bella_07
  31. 10. 2014, 18:29
Opravdu dobrá série pokud nečekáte nic komplikovaného a náročného. Zajímavý nápad a milé hlavní postavy. Jen bych asi spíš doporučila náctiletým čtenářům. Přeci jen, pokud člověk čeká romantiku, tak ta je v knížce vykreslena, na můj vkus, dost dětským způsobem. Od posdledního dílu jsem prostě, co týká vtahu Willa a Alony, čekala trochu víc... Každopádně ale milé počtení.