Kočičí mumie

Kočičí mumie Originální název: The Cat Mummy

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-263-8

BB art (2008) 978-80-7381-263-8 104

I tak je moje milovaná Mabel výbornou posluchačkou. Nezáleží jí na tom, co jí povídám. Není sice tak zábavná a legrační jako čtyři koťátka mojí kamarádky Sophie, ale je tu vždycky pro mě. Paní učitelka Smithová nám říkala, že ve starém Egyptě lidi kočky uctívali. Mabel by v té době určitě mohla být bohyní. (Založil/a: marta-b)

Archangel_P
  27. 7. 2016, 8:23
Tuhle knihu jsem četl ještě někdy na prvním stupni základní školy, ale musím přiznat, že jsem si i teď, asi po deseti letech, vzpomněl, o čem přesně byla. Asi ve mně něco zanechala.
Hodnotit si nedovolím, už si přesně nepamatuji, jak se mi četla, tak pouze vkládám do přečtených.
kajas1993
  24. 8. 2012, 14:36
Já mám na kočky bohužel alergii, ale i tak mi v době čtení bylo malé Verity moc líto, když přišla o domácího mazlíčka.
melanie
  7. 11. 2014, 19:32
Podle mně jedna z nejhorších a nejnudnějších knížek. Už je to nějaký doba co jsem ji četla. No asi jsem moc stará nebo já nevím, ale připadá mi to jako naprostá blbost a slátanina, tak nějak celkově.