Poznej své IQ

Poznej své IQ

Podtitul: A zlepšete výkonnost svého mozku

Originální název: Mensa mighty mind benders boost your IQ
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Svojtka & Co. - 2014
ISBN: 978-80-256-1272-9

Svojtka & Co. (2014) 978-80-256-1272-9 356

Je překvapující, že v době, kdy jsme neustále vyzýváni, abychom zlepšovali svou fyzickou kondici, se naše mentální schopnosti považují za jednou provždy dané. Aby tomu tak nebylo, připravili pro vás autoři této knihy celou řadu testů, hádanek a číselných hlavolamů, s nimiž si můžete procvičit zdravý rozum, logiku a základní aritmetické znalosti a které vyhodnotí úroveň vašeho IQ i vaše vlohy pro tak důležité oblasti, jako jsou schopnost učit se, soustředit, rozhodovat a tvořit. Ať už jste mladí, nebo staršího data narození, pokuste se vyřešit všechny hlavolamy a hádanky v této knize a procvičte si své mentální schopnosti! V případě, že se vám podaří správně zvládnout všechny úkoly, jste možná připraveni stát se členem MENSY, proslulé mezinárodní společnosti lidí s vysokým IQ. A když snad všechny úlohy nezvládnete vyřešit? Nevadí! Správná řešení úloh naleznete na konci příslušných kapitol a vás bude hřát pocit, že jste na zvýšení svého IQ alespoň zapracovali! Takže, i když se nestanete ani Einsteinem, ani Pythagorem, pokuste se o zlepšení výkonnosti svého mozku! Věřte, pomáhá to! (Založil/a: Leonka Špionka)