S. O. S.

S. O. S.

Podtitul: Skutečné příběhy ze života partnerů, rodičů a dětí a řešení jejich problémů

Originální název: S. O. S.
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Poznání - 2016
ISBN: 978-80-87419-51-9

Poznání (2016) 978-80-87419-51-9 192
Poznání (2014) 978-80-87419-38-0 192

Kniha S. O. S. nabízí pohled do mnoha lidských osudů a ve zpracování známé autorky jsou nejen obrazem denních problémů partnerů a rodičů, ale i ohromným nábojem síly. I to, co vypadá jako už neřešitelné, nějaké možnosti ještě nabízí, ale obvykle změnu nás samých. To neseme mnohdy nejhůř. Každý z nás prožívá ve svém životě chvíle, kdy neví "kudy kam". Chvíle, kdy má pocit, že nelze dělat už vůbec nic. Nastupuje úzkost, strach a ničivá představa: "konec, už nechci nic…" Autorku znám třicet let a její nadhled se odráží i v jejím životě. Sama nevzdává nikdy nic. Celý život nehledá, co nejde, ale naopak, hledá, co jde, a svým posluchačům říká: "Měnit můžete jen to, co držíte ve svých rukou…" Zpackaný život, to není osud, to je naše práce. Je v ní náš podíl chyb a omylů a příběhy této knihy dokumentují v neskrývané podobě naši slabost, křivý náhled na sebe a neschopnost spojit lásku s rozumem. (Založil/a: alča87)

Lidmila Pekařová Lidmila Pekařová
*??.??.1943