Anděl Vicky

Anděl Vicky Originální název: Vicky Angel

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-153-2

BB art (2007) 978-80-7381-153-2 168

Pro Vicky, nejlepší kamarádku Jade a nejoblíbenější dívku ze třídy, nepřehlédnutelnou, energickou a plnou života, je vlastní smrt natolik nepodstatná okolnost, že ji nedokáže úplně vyřadit ze života. Ať už se Jade učí, běhá na hřišti nebo se opatrně snaží navázat nová přátelství, dává jí Vicky svou přítomnost neustále najevo… (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  22. 8. 2012, 21:26
Nejsmutnější dílo Jacqueline Wilsonové je možná psáno až příliš jednoduše, ale mě zkrátka dostalo (čti rozplakalo).
Dee-Dee
  11. 9. 2013, 15:29
Tahle knížka se mi moc líbila, bylo mi asi deset, když jsem ji četla. Byla smutná a při tom moc hezká. Považuji ji za jednu z nejlepších knížek od Wilsonové.
Nikk
  5. 3. 2012, 17:18
Knížka byla podle mě napsána trochu dětinsky, i když nejspíš dětem byla určena. Ovšem ráda čtu knihy Wilsonové právě díky schopnosti, že dokáže něco "pro děti" napsat tak, aby si z toho vzal to svoje i puberťák.
Sice jsem si poplakala, ale na takové téma si myslím, že by to chtělo více rozepsat.
bbakova
  11. 10. 2013, 20:12
Pěkná knížka,ale nereálná,jinak moc hezká a smutná.Četla sem ji,když mi bylo asi deset let a stále se mi líbí.