Vyrovnané šance

Originální název: Dead even

Alpress - 2001
ISBN: 80-7218-325-7

Alpress (2001) 80-7218-325-7 381

Brad Meltzer, autor bestselleru Desátá spravedlnost, staví ve svém novém právnickém thrilleru proti sobě manžela s manželkou a snaží se vyřešit kruté dilema: Kam až můžeme zajít,máme-li zachránit člověka, kterého milujeme? Sára Tateová, asistentka státního zástupce z Manhattanu, pro sebe získá případ, který jí má zachránit kariéru. Ten se brzy ukáže jako mnohem komplikovanější a hrozivější, než se jevil na počátku. Sára je nucena ho vyhrát, jinak její manžel advokát Jared zemře. Sářin muž však čelí navlas stejné hrozbě, jen na druhé straně pomyslného hřiště: Obžalovaný si ho najme jako svého obhájce a vyhrožuje Sářinou smrtí, pokud by spor prohrál. U soudu i doma se rozpoutá mezi manželem a manželkou nelítostná bitva, při níž se oba zúčastnění snaží neprozradit tomu druhému své strašlivé tajemství. Jsme svědky výbuchů emocí a šokující odhalení, kdy se Jared i Sára musí vyrovnávat s nepředstavitelnou skutečností: Ať vyhraje kdokoli, jeden z nich zemře. (Založil/a: alča87)