Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nové kolo soutěže o knihy s nakladatelstvím HOST

01.03.2013
Nové kolo soutěže o knihy s nakladatelstvím HOST
Včera skončilo další kolo naší bodovací soutěže a již dnes pro vás spouštíme kolo další. Partnerem této soutěže je Nakladatelství HOST.
Opět jde o bodovací soutěž se stejnými pravidly jako minulé kolo, jehož detaily naleznete na samostatné stránce soutěže, hodnocení za jednotlivé akvitity zůstalo stejné, tak jak znáte z kol minulých.

O co soutežíme tentokrát? Nakladatelství HOST věnovalo do soutěže tři knihy a to tyto: Jamrachův zvěřinec, Léky smutných, Pláž utonulých. ty získají tři uživatelé, kteří získají nejvíce bodů do 31. března 2013

Detail cen:
Jamrachův zvěřinecLéky smutnýchPláž utonulýchPartner souteže:

Nakladatelství Host vydává především kvalitní českou a překladovou prózu, poezii, literární teorii i literaturu naučnou. Odborné publikace se zaměřují především na historii, sociologii, jazykovědu, osobnosti filmu i další obory. V posledních letech se velmi výrazně rozšířila řada překladové beletrie, severských kriminálních románů a thrillerů. Relativně nedávno našla v Hostu přístřeší i prestižní edice Česká knižnice, která zájemcům nabízí kvalitní ediční zpracování děl českých klasiků. Naší cílovou skupinou jsou jednak lidé, kteří se zabývají literaturou „na vyšším stupni“ (studenti, učitelé apod.) a dále průměrně či spíše nadprůměrně nároční čtenáři, kteří se u knih chtějí bavit a odpočívat, avšak spotřební a braková literatura je pod jejich úroveň.

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Melindaaaa
  2. 3. 2013, 23:20
Ach joooo, já bych moc chtěla Léky smutných,ale nikdy nenasbírám dost bodů! Každopádně výherci silně doporučuju tohle dílko:) Je to fakt skvělá knížka :) Dvě ostatní však neznám :)


Další článkyVěděli jste... jak být populární?

Věděli jste? Milionář od šachového stolečku

Vyhlášení soutěže o 5 nových Harry Potterů