Sladká vůně smrti

Sladká vůně smrti Originální název: A Sweet Scent of Death

Labyrint - 2013
ISBN: 978-80-85935-56-1

Labyrint (2013) 978-80-85935-56-1 180

V Loma Grande je zavražděna mladá a krásná Adela. Tajemný muž se svítilnou vystraší na nedalekém místě Cikána a Gabrielu. A mladičký Ramón, který v životě viděl Adelu jen párkrát, na sebe vezme těžký úkol: pomstít dívčinu smrt. Osudy všech se nečekaným způsobem protnou v příběhu, který nezadržitelně spěje k tragickému konci. Román Guillerma Arriagy nás zavádí do současného Mexika, které neznáme z prospektů cestovních kanceláří. Do chudé vesnice ve středu země, kde bují korupce, prodává se pašované zboží a mladí houfně emigrují do Spojených států. Pohodlnost a neochota k činům si vybírají krvavou daň. Román o neskutečné lásce a o lži, která tu skutečnou lásku zahubí. (Založil/a: icekafe)

#drama
Guillermo Arriaga Guillermo Arriaga
*13.03.1958

EdnaMoodnii
  7. 2. 2016, 22:42
Nevěděla jsem nic o předešlých dílech Arriagy (a to jsem viděla zfilmované verze) a náhodně si tuhle knihu koupila - zhltla jsem to během pár chvil. Příběh se nečekaně zamotává tím, jak si lidé vymýšlí a lžou.
Kačiska
  29. 5. 2013, 8:53
kniha je super má příběh , zvláštní konec ale moc se mi libila jsou tam místamy i " humorne chvilky " pekné pojetí " romantiky " :))