Poslední strážce

Originální název: Warcraft 3 – The Last Guardian

Fantom Print - 2004
ISBN: 80-86354-38-5

Fantom Print (2004) 80-86354-38-5 277

Třetí část trilogie Warcraft.

Strážci Tirisfalu – řada mistrů obdařených božskou mocí. Každý z nich musí celé věky bojovat svou tajnou a osamocenou válku proti Plamenné legii. Medivh byl od narození předurčen k tomu, aby se stal největším a nejmocnějším členem tohoto vznešeného řádu. Od samotného počátku však byla jeho duše poskvrněna temnotou, která zvrátila ve zlo síly, jež měly bojovat ve prospěch dobra. Medivh, zmítaný mezi dvěma světy, a jeho boj s vlastní zlobou se stanou osudem celého Azerothu… a navždy změní svět.

Pro čtenáře od 14 let. (Založil/a: Parm)

Jeff Grubb Jeff Grubb
*27.08.1957

Nantong
  1. 12. 2013, 20:14
Kniha se mi velmi dobře četla, příběh mě vtáhl do děje. Temnější atmosféra knihy jí přidává na čtivosti.
Ciba
  7. 9. 2016, 9:53
Konečně pořádná kniha ze světa Warcraftu! Grubbovi nelze moc co vytýkat. Má to slušnou atmosféru, nudou to také nezavání a postavy si oblíbíte po prvních pár stránkách. Už jsem začínal mít pocit, že se něčeho podobného od Warcraftího pantheonu spisovatelů ani nedočkám. Dočkal jsem se. Poslední strážce určitě stojí za přečtení. Mimo jiné se alespoň dozvíte, kdo že je to ten zvláštní kouzelnickej týpek z prvního filmu. :)
Al-Borak
  23. 7. 2013, 23:44
Tato kniha se nějakým způsobem liší od ostatních knih ze světa Warcraftu, čímž si mě získala. Tajemná atmosféra prostupuje celým dějem, což jej dělá výjimečným. Rozhodně doporučuji.
HeM
  10. 8. 2012, 23:22
Musím se přiznat.. ..dostalo mě to a to rovnou pořádnou bombou. Naprosto jsem tohle nečekal a navíc mě to i bavilo číst nebylo to nudné, akce sice nebyla největší, ale i tak to bylo super!
linhe
  28. 5. 2014, 10:41
Ze všech Warcraftovských knih, které jsem kdy četla, si pamatuju příběh jen téhle. Možná je to i tím, že děj moc necestuje, ale velká část knihy se odehrává na jenom místě. Dost dobré popisy zapůsobily na mou fantasii a tak jsem se dokázala pohybovat knihou asi tak neslyšně jako jeden z těch věžových přízraků a sledovat podivínského Medivha nebo jeho učně Khadgara. Hodně dobré.
Metoj
  27. 9. 2012, 21:53
-Ale v tuto chvíli, pro tvou chvíli, musíme všichni hrát dál své role. Všichni musíme platit. Teprve pak budeme mít šanci začít znovu. - Medivh
Famózna kniha, ktorá nie je plná akcie ale má tajomnú atmosféru pravých hororov. 11/10