Warcraft – Rozdělení

Fantom Print - 2010
ISBN: 80-86354-65-2

Fantom Print (2010) 80-86354-65-2 351
Fantom Print (2006)

Trilogie Válka prastarých - kniha třetí.

Dračí mág Krasus spolu s druidem Malfurionem musí riskovat skutečně vše, aby zachránili tento svět před zkázou. Podaří se jim přivést na svou stranu nejen Bohy a polobohy přírody, ale i trpaslíky, taury a srstnatce a doufají, že vytvořením takto silné aliance se budou moci postavit Plamenné legii v této poslední bitvě.
Jestli Duše démona padne do spárů Plamenné legie, bude všechna naděje na záchranu světa ztracena.
Malfurionův bratr Illidan, pokřiven mocí Studny věčnosti, se pokusí vše vyřešit sám a svým způsobem rozhodnout o konečném vítezství jedné, či druhé strany. Přikloní se nakonec na tu správnou stranu? Nebo bude naděje na záchranu nadobro ztracena? (Založil/a: Parm)

Honzissis
  10. 1. 2012, 16:32
Tento díl je určitě nejlepší z celé série. Každý kdo je fanoušek Warcraftu, tak se pro něj stane tato kniha almanachem informací z onoho světa. Všem vřele doporučuji!
rewkon
  21. 1. 2012, 16:29
Jenom dodatek knihu vřele doporučuji i těm co svět warcraftu neznají :D je to dobře napsaná kniha ke které se rádi budete vracet .