WarCraft: Sluneční studna III - Země přízraků

WarCraft: Sluneční studna III - Země přízraků Originální název: WarCraft: The Sunwell Trilogy III - Ghostlands

Alpress - 2008
ISBN: 978-80-7362-574-0

Alpress (2008) 978-80-7362-574-0 168

Scénář: Richard A. Knaak
Kresba: Jae-Hwan Kim

Temný elf jménem Dar‘Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu. Aby zabránil nejhoršímu, musí se Kalec střetnout s nepřátelskými silami, které na něho čekají v troskách prastarého elfského města. Přitom odhalí záhady, jejichž působením se jim všem život úplně změní.

Pro čtenáře ve věku 9-14 let.

HeM
  24. 7. 2013, 12:24
Naprosto zbytečný komiks, který říká asi tolik jako výkal v záchodové míse.. Sice závěr, už nebyl tak otřesný jako předchozí díly, ale stejně tento komiks nemá čím zaujmout, navíc je strašně lehce předpovídatelný, co se asi stane.. Ne, neohromilo mě to..
LuKiss
  24. 3. 2016, 9:03
Pozor! Třetí díl nese změnu od prvních dvou. Ano, znamená totiž, že nebudu muset utrácet svý prachy, za něco co musim dočíst jen z čiré posedlosti z nedočtené série. Budu se opakovat, Warcraft, komiks, kresba. Nic víc... Ne, nic víc.